תוכניות חותם

בדרך לשירות משמעותי

קהל היעד: צוותי חינוך ותלמידות י"א י"ב בחמ"ד

תכנית חינוכית להדרכה של צוותי חינוך לכיתות יא-יב להתמודדות עם סוגיית גיוס בנות לצבא, ותכנית הסברה המיועדת לתלמידות עצמן להעצמת ערכה ומשמעותה של התרומה במסגרת השירות הלאומי.

לפרטים נוספים על התוכנית

סיוע למצהירות דת

קהל היעד: תלמידות י"א - י"ב

בשנים האחרונות החלה תופעה, שבה תלמידות מהחינוך הדתי שהצהירו לצורך קבלת פטור משירות צבאי מטעמי דת , נקראות לראיון נוסף בלשכת הגיוס בניגוד לחוק. ארגון חותם מעניק לך ליווי אישי וסיוע משפטי במטרה לשמור על זכויותייך הדתיות ועל זכותך החוקית לקבל פטור מצה"ל ולשרת במסגרת השירות הלאומי.

לפרטים נוספים על התוכנית

טיפת דבש

קהל היעד: זוגות ורווקים

תכנית חדשה ופורצת דרך לזוגות שמבקשים לבנות ולחדש את האהבה, ולרווקים שמחפשים את הדרך אליה. התכנית כוללת חמישה מפגשי העשרה לזוגיות באהבה, שיסייעו ביצירת תודעה זוגית חדשה ויתנו כלים מעשיים לבניית זוגיות יציבה, לחידוש האהבה ולפתרון קונפליקטים

לפרטים נוספים על התוכנית

בית המדרש החברתי

קהל היעד: מורים , עו"ס ופעילים חברתיים

בית המדרש עוסק בבירור סוגיות חברתיות במבט יהודי: שיח הזכויות מול אחריות חברתית, מוסר חברתי ומדיניות רווחה במקורות היהודיים ובהלכה, התמודות עם משברים ערכיים בחברה פוסט מודרניסטית, הקשר בין תפקודיות חברתית לזהות לאומית ועוד.

לפרטים נוספים על התוכנית

תוכנית מנהיגות

קהל היעד: יזמים ופעילים חברתיים

מטרת התכנית להכשיר את הדור הבא של יזמים ומנהיגים חברתיים אשר מעוניינים לחזק את זהותה היהודית של המדינה. במהלך התכנית יקבלו המשתתפים הכשרה מקיפה בנושא הובלת מהלכים ציבוריים, יזמות חברתית והסברה, וירכשו כלים מקצועיים שיסייעו להם ביצירת השפעה ובהובלת סדר היום בזירה הציבורית.

לפרטים נוספים על התוכנית

בית מדרש לעסקים

קהל היעד: אנשי עסקים

בית מדרש לאנשי עסקים מהמגזר הדתי. בית המדרש נותן כלים לפיתוח השקפה תורנית וגיבוש עמדה הלכתית במקביל להתנהלות העסקית, זאת מתוך הבנה שהעשייה בתחום הכלכלי היא עשייה חיונית לקיומה של המדינה, וכאשר עשייה זו שואבת ממקורות היהדות, היא מחזקת את זהותה היהודית של מדינת ישראל.

לפרטים נוספים על התוכנית